Proje Grubumuz

Projelerimiz uluslararası proje yönetim standartlarına uygun olarak, konularında deneyimli mühendislerimiz tarafından maksimum enerji verimliliği baz alınarak yürütülür. Bütün çalışmalar koordine şekilde ve kolay anlaşılır bir biçimde yürütülür. Uygulama alanındaki deneyimlerimiz projelendirme çalışmalarına yansıtıldığından, projelendirme çalışmaları uygulama pratiği ile yüksek uyum içerisindedir.

Mühendislik Grubumuz

Grubumuz her türlü mekanik sistemlerin ve enerji dönüştürüm sistemlerinin tasarımı, geliştirilmesi, üretiminin planlanması ve bakımı konularında (Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Klima, Doğalgaz, Sıhhi Tesisat, Yangın Tesisatı, Buhar Tesisatı vb.) mühendislik hizmetleri vermektedir. Merkezi sistem, kalorifer ve yerden ısıtma sistemleri, hava sirkülasyonları ve her türlü iklimlendirme faaliyetleri uzmanlık alanlarımızdandır. Firmamız; villalar, toplu konutlar, ticari kuruluşlar, sanayi kuruluşları için temiz su, pis su, hidrofor, su arıtma ve yangın tesisatları proje, taahhüt ve mühendislik hizmetlerini uzman kadromuz ile birlikte sorunsuz vermekte ve mükemmel çözümler sunmaktadır.

Montaj & İmalat Grubumuz

Sözleşmesi yapılarak işin yapılmasını yüklendiğimiz işlerde,en kaliteli malzeme,işçilik ve mühendislik  hizmetimizle işlerimizi başarılı bir şekilde tamamlayıp devreye alıyoruz.