Marmara mühendislik ltd.  şti. 1998 yılında kurulmuş olup, bu tarihinden itibaren komple mekanik tesisatlar taahhüdü ve projelerini  başarılı bir şekilde  gerçekleştirmektedir.

Projelerinizin mekanik tesisatlar işleri için yurt içi ve  dışı  projelerinizde hizmetinizdeyiz.

Projelerinizdeki her türlü mekanik işler için  fiyat teklifi vermeye, teknik sorunlarınızda yardımcı olmaya hazırız.

Uluslararası standartlarda, kalitesi dünyaca bilinen cihazlar ve kaliteli işçilik ile projelerinizi en ekonomik şekilde gerçekleştiriyoruz.

“Başlıca çalışma konularımız Komple Mekanik Tesisatlardır.”

  • Villa Siteleri
  • Oteller
  • Hastaneler
  • Sanayi Tesisleri
  • Plazalar
  • İş Merkezleri
  • Alışveriş Merkezleri

Kurucumuz olan Edip Türel Atıcı 1983 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi makine mühendisliği bölümünden mezun olmuş ve yine Ortadoğu Teknik üniversitesinde 1985 yılında yüksek lisansını tamamlamıştır. Bu tarihten itibaren bireysel olarak çok ciddi projelere imza atmıştır bu projelerden bazıları da İstanbul doğalgaz dağıtım projesinde ve İzmit doğalgaz dağıtım projesinde Sofregaz’ın proje sorumluluğu, Bursa doğalgaz dağıtım projesinde Botaş’ın danışmanlığı ve daha sonrasında Türkiye’de yerli firmalarında bu tip büyük projeleri yapması arzusuyla Marmara Mühendislik firmasını kurmuştur.  1998 yılında İstanbul’da kurulmuş olan şirketimiz mekanik konusunda ülkemizin en büyük sektörü olan inşaat sektörüne eş zamanlı olarak kendini geliştirmiştir. Uzman ekip ve kadrosuyla mühendisliğin getirdiği gereksinimler doğrultusunda projelendirme, devreye alma ve teslim konularında uzmanlaşmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok projede yer almış gerek uygulama alanında gerekse proje ve danışmanlık anlamında ciddi projelere imza atarak sektörün en önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Oteller, alış veriş merkezleri, endüstriyel tesisler, iş merkezleri, rezidanslar ve toplu konutlarda verdiğimiz hizmetler firmamızın kalite politikası sorumluluğu altında kanunlara ve şartnamelere uygun, verimli, ekonomik, fonksiyonel ve çevreye duyarlı projelerle teslim edilmesi ana ilkemizdir.

Tamamlanan ve devam eden projelerimiz teknik bilgi ve hizmet kalitesi açısından Marmara Mühendisliği rakiplerinden daha ileriye taşımaktadır.